TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Çocuk Odası Yolluk

Çocuk Odası Yolluk

Çocuk odası resimli yolluklar polyamid içerikli olmak ile birlikte, yüzde yüz hav ipliğinden yapılmaktadır.

Çocuklarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor, bakteri oluşumuna asla taviz vermeyecek olan ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Çocuk odası resimli yollukların muhteşem desenleri ile odanızın havasını değiştirebiliriz. İstediğiniz sevimli kahramanların fotoğrafını gönderebilirsiniz veya sizlerin tasarlamış olduğu çalışmaları da internet yolu ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

Çocuklarınızın ve bebeklerinizin ev içinde halıya ne kadar yakın olduğunu biliyor ve bu anlamda gerekli olan tedbirleri daha çalışma aşamasında iken tedarik etmeye özen gösteriyoruz.

Golden carpet çocuk odası isimli yolluklarında üstün özellikler dikkat çekmektedir. en büyük faktörü ise ısı yalıtımına göstermiş olduğu katkıdır. Sağlıklı ve dayanıklı olmasının yanı sıra, yıkamalarında kesinlikle renk atması gibi bir durum söz konusu değildir.

Bu muhteşem ürünlere sahip olmak için yapmanız gereken bizleri aramak ve istediğiniz çocuk odası resimli yolluk boyutlarını belirterek, istenilen deseni internet aracılığı ile yollamaktır.

En kısa sürede sizlere yolluğunuzu dokuyarak teslim etmeye gayret göstermekteyiz. Uygun fiyat ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere ulaşın.