TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Duvardan Duvara Halı

Duvardan Duvara Halı ile Harika Desenler

Duvardan duvara halı modelleri ile birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermekte olan Golden Carpet sadece bir halı firması değil, istenilen resim ve desenli halı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Camiler, oteller, yurtlar, restoranlar, ofisler, alışveriş merkezleri, fabrikalar, plazalar, mağazalar, konutlar, konferans ve toplantı salonları, sinema salonları ve birçok kuruluş için uygun halı çözümleri bulabileceğiniz doğru adres Golden Carpet.

Odalarınızın sanatsal ve mimari yapısına uygun olarak özel desen ve şablon çalışmaları iç mimarlarımız vasıtası ile tasarlanmaktadır. Duvardan duvara halı döşenecek alanın fotoğrafı üzerine bilgisayarda ürünün döşemesi yapılmaktadır. Bu sayede belirlenen alana en uygun ürün renk ve desen seçeneği belirlenmektedir.

Duvardan duvara halı montaj işlemi yapılırken teknik ekibin konuya vakıf ve eğitimli kişilerin olması gerekir. Bu halıların montaj işlemi çok önemlidir. Aksi taktirde belirli bir zaman geçtiğinde halı toparlanmaya ve yumak olmaya başlayabilir.

Golden carpet alanında deneyimli ve profesyonel ekip ve ekipmanları ile halı gerdirme cihazlarını kullanarak uygun bir biçimde duvardan duvara halılarınızı uzun yıllar kullanabileceğiniz, sağlıklı bir montaj hizmeti sunmaktadır.

Ürünlerinizde istenilen ve beklenilen verimi alabilmeniz için yapmanız gereken bizleri aramak ve istediğiniz ürün için keşif hizmet talebinde bulunmaktır.

Ücretsiz olarak yaptığımız keşif hizmetlerimizde alanın metrekaresini ölçerek montaj işlemi de dahil olmak üzere uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı biçimlendirmekteyiz.

Duvardan Duvara Halı Döşemeden Önce Hazırlık

Döşeme işlemini yapacak olan ekip gelmeden önce, yerden kaldırmak istediğiniz halıyı elektrikli süpürge ile süpürün böylece kaldırdığınızda daha az toz ile karşılaşacaksınız.

Eğer eski halıyı kaldırdıysanız alanı iyice havalandırın ve yerleri mutlaka süpürün

Perdelerin veya etrafta olan bitkilerin halı kaplanacak alana sarkmamasına özen gösterin veya alandan kaldırın.

Havalandırmanın tam olarak sağlanabilmesi için pencere ve kapıları açın.

Dekorasyon işlemlerinde duvardan duvara halı montajının son işlem olduğunu unutmayın ve bu nedenle ilk önce boya ve tadilat işlemlerinin bittiğinden emin olun.