TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Golden Carpet Çözümlerimiz
Uçak Halısı

Golden Carpet Kurumsal Çözüm Hizmetleri

Ülkemizde birçok şirket ve holding ‘e iç dekorasyon konusunda destek sağlayan Golden Carpet, güvenirliği ve sağladığı profesyonel çözümler ile alanında liderliği sürdürüyor.

Otel halısı, araba, ofis, fuar, uçak halısı ve birçok logolu halılarda kurumsal çözümleri, siz değerli müşterilerimize golden carpet kalitesi ile sunmaktayız. Golden Carpet kurumsal destek hizmetleri aracılığı ile birçok kurum ve kuruluş yer döşeme aksesuarlarında firmamızdan destek almaktadır.

Her geçen gün ev ve ofis kullanımı yayılmakta olan halılar artık mağazalarda, pansiyonlarda, özel araçlarda, fuar alanlarında, uçaklarda, asansörlerde ve sizlerin isteği doğrultusunda birçok mekanda boy göstermektedir.

Duvardan duvara yapmış olduğumuz logolu halı modellerinin yanı sıra, özel isteklere bağlı olarak birçok hava yolları şirketine ve oto tuning firmaları ile modifiye araçlara isimli halı alternatifleri sunmaktayız.

Kurumsal çözümlemelerimizde holding asansörleri ve özel dairelerin asansörlerinde yapmış olduğumuz logolu halı çalışmalarının bina içi dekorasyonlarına katkılar sağlamaktayız.

Mağazalarda dekor olarak kullanılan isimli halılar, duvarlara monte edilebilir olup, kabinlerine ve logo çalışmalı paspasları da kapı önüne konularak harika bir konsept yaratılabilmektedir.

Golden Carpet kurumsal çözüm seçeneklerinden yararlanmak ya da detaylı bilgi edinmek için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekte olup, istenildiği takdirde Türkiye geneline kargo aracılığı ile her model halıyı ulaştırabilmekteyiz.

Sağlamakta olduğumuz çözümlerden bazıları;

Otel; otellerin lobilerinde, odalarında, koridor ve birçok alanında logo çalışmalarının yanı sıra, dekoruna uygun fotoğraf halı çalışmaları, muhteşem görsel efektler ile kurumsal destek sağlanmaktadır.

Araba; araçlarınızda, araç renklerine uygun döşeme halılar orijinal bir şekilde işlenmekte olup, istediğiniz fotoğraf ile baskı imkanı sağlanmaktadır.

Uçak; hava yolu şirketlerinin isteği doğrultusunda veya özel jetlerde isteğe uygun isim yazımı, logo veya desen seçeneklerinin yanı sıra, foto modelleri uygulanmaktadır.

Ofis; ofislerinizde ve iş alanlarınızda, şirket logo çalışmaları yapılmakta olup, dilendiğinde dekor amaçlı duvar halıları ile dekorunuza destek sağlamaktayız.