TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Araba Halısı

Özel Döşeme Araba Halıları

Araba halısı üzerinde yapılan birçok test ve çalışmalar sonucunda otomobiliniz için daha dayanıklı ve görsel güzellik katabilecek özel üretilen iç döşeme, bagaj ve yedek lastik kaplamaları firmamız tarafından yapılmakta olup, çeşitli renk ve isteğe göre kişilerin belirttiği modeller, araba halısı adı altında işlem yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Ayrıca büyük araçlarınızda yapmış olduğunuz iç dekorasyonlarınızın konseptine uygun olarak renklendirme ve değişik görünüşlere sahip çeşitli desenler ile birlikte, dilendiğinde logo veya amblem eklenebilmektedir.

Golden Carpet firmamızca yapılan bu işlemler uygun fiyatlar ile siz değerli araç severlere sunulmaktadır.

İsteğe bağlı olarak otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarında iç dekorasyonunu belirleyerek görsel mükemmelliği sağlamaktayız.

Aracınıza uygun desenler ile süslenen koridor halıları veya paspaslar firmamızca temizliği kolay ve uzun ömürlü sistem ile tasarlanmaktadır.

Yapılan işlemlerde aracınızın marka, modelini ve yapılması gereken bölgeyi söylemeniz yeterlidir. Şayet sizin belirlediğiniz bir desen veya logo işlenmesi istiyorsanız bu görseli de bize internet yolu ile ulaştırarak işleminizi başlatabilirsiniz.

Detaylı bir modifiye sistemi istiyorsanız, aracınızı getirerek çeşitli şekillendirmeler ile araba halısı modellerini aracınız üzerinde uygulayarak görebilir ve doğru kararı verebilirsiniz.