TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Fuar Halısı

Fuar Halısı ile Dikkat Çekici Stantlar Yaratın

Fuarlar, sektörlerdeki en büyük organizasyonlardan biridir. Fuarlara katılıp başka firmalardan ve rakiplerinizden kendinizi ayırabilmek için şirket logonuzu içeren fuar halıları kullanabilirsiniz, bu durum sizleri müşterilerinize ve diğer firmalara karşı daha ciddi ve daha kurumsal olduğunuz izlenimi verir.

Stant, fuar ve podyumlarda uygulanan fuar halıları konusunda uzmanlaşan firmamız yurt içi ve yurt dışında üstün performans ve vermiş olduğu kaliteli hizmet doğrultusunda müşterilerinin memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarına yön vermektedir.

Fuarlardaki katılımcıların güçlerini ve ürünlerini stantlarında sergilerken Golden Carpet halı ve zemin döşemesi konusunda ki işbirliği ile yanınızda olmaya devam ediyor.

Logolu halı ve duvardan duvara yapmış olduğumuz çalışmalarda aklınıza gelebilecek her çeşit ürünün temin ve uygulaması konusunda sizlere destek vermekteyiz.

Stantlarınızın daha yüksek ve dekorunun da daha uyumlu gözükmesi firmanız için her zaman çok önemlidir. Gelen katılımcılar her zaman ilk izlenim ile etkilenirler, böylelikle diğer stantlardan daha farklı ve daha güvenilir olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Fuar halısı sektöründe öncü bir kuruluş olan firmamız, sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön verirken dilerseniz Türkiye’nin tüm bölgelerine ürünlerimizi ulaştırabiliriz. Yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmektir.