TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Ofis Halısı

Ofis Halısı İle Çalışma Alanlarında Pozitif Enerji

İş yeriniz için ofis halısı mı arıyorsunuz? Golden Carpet firması olarak sizlere ofis ortamınızın dekoruna uygun veya şirket logonuzun işlenmiş olduğu halıları sunmaktayız.

Kullanıcıların ofislerinde ve şirketlerinde tercih ettikleri ofis halısı, pozitif enerji içerikli renkler ve bulunduğu ortamın konseptine uyum sağlayacak renkleri barındırarak iş ortamında verimliliği arttırmaktadır.

Kalabalık ortamlarda kullanılan ürünlerin mutlaka kolay temizlenebilmesi ve üzerinde leke, bakteri barındırmama özelliği içeren polyamid olmasını sağlamakla birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Golden carpet iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve ofisinizdeki kullanım alanının boyutlarını belirterek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ofis Halısı Bakım Programı

Kullanıcılar bilinçsiz bir şekilde bakım yapabilirler. Bu durum halınızın ömrünü azaltır ve belirli bir zaman sonra yenilenme isteği ile karşılaşılır. Ofislerinizde ortak kullanım alanları (toplantı odası, koridor, hol, salon vb.) daha fazla temizlik ihtiyacı duyarlar.

Bir diğer konu ise, halılarımızın üzerinde bulunan kirlerin ve lekelerin ne tür bir leke içerdiğini bilmemiz gerekmektedir. Yağ, sakız gibi değişik türdeki oluşan kirler kuruduğunda halınıza ciddi bir biçimde zarar vermektedir.

Bu lekeler kuruduğunda değil fark edildiğinde temizlenmelidir. Harici bir durumda yıkandığında kir bölgeleri, soluk ve renklerinde kayıp görülmektedir. Doğru bir bakım yapılması için üç aşama takip edilmelidir bunlar;

  • önleyici(koruyucu bakım)
  • rutin bakım
  • genel bakım(derinlemesine temizlik)

Bu aşamaların düzenli olarak takip edilmesi durumunda ofis halısı'nın ömrü uzun ömürlü olacaktır ve ekstra maliyetlere gerek kalmayacaktır.