TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Otel Halısı

Konseptinize Uygun Otel Halıları

Otel halısı tercihlerinizde kullanılacak ürünler mutlaka polyamid halı olmalıdır. Kullanım alanlarının yoğun trafiğe sahip olmasından dolayı bakteri üretmeyen ve kolay temizlenebilen otel halıları kullanımı tercih edilmelidir.

Gelen misafirlerinizin ilk olarak otelinize girdiğinde bakacağı ve dikkatini çekeceği alan otelin dekorasyonudur.

Kullanılacak olan halılarda görselliğin yanı sıra temizliğinin de kolay yapılabilmesi önemli bir faktördür. Otellerin çeşitli bölgelerinde (odalar, koridor, genel alanlar) uygulanacak olan halılar isteğe bağlı olarak çeşitli kalitede sağlanabilmektedir.

Koridorlarda kullanılacak olan otel halılarının, servis arabaları ve tekerlekli taşınabilir valizlerin, ürün üzerinde hareket etmeleri göz önünde bulundurularak, yıpranmaların daha kısa sürede olabileceği hesaplanarak seçim yapılmalıdır.

Golden carpet şirketimizce otellerinizin dekorasyonuna göre veya değişik mekanlarına ait bölgelerinin fotoğrafları çekilerek, halılara baskı işlemi yapılmaktadır.

Böylelikle otel halısı olarak kullanıcılara hitap eden ve göz zevkinize uygun ürünler ile muhteşem bir çalışma ortaya çıkmaktadır.

Logolu otel halısı hakkında merak, ettiklerinizi sormak istediklerinizi ve ebatlara göre fiyat seçeneklerini bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.