TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Logolu Halı

Kurumsal Logolu Halı

Golden carpet aracılığı ile birçok firmanın kullanmakta olduğu kurumsal logolu halı, firmanızın ciddiyetini belirlemekte olup, ofisinize ve çalışma alanlarınıza renk katmaktadır.

Çalışma alanlarınızın dekor düzenlemesi yapılırken mutlaka halı seçiminde doğru ürün kullanılmalıdır. Logolu halılar sadece bir halı değil aynı zamanda güzel bir dekordur. Halı bir dekorasyon aracı olduğu için, renk ve desen tasarımı oldukça önemli bir konu teşkil eder.

Logolu halı, çalışılan alanı en kolay biçimde kurumsallaştıran bir öğedir ve aynı zamanda çok yönlü ve esnek bir yapıya sahip olması sayesinde kumaş ve diğer yüzeyleri harmanlama olanağı sağlamaktadır.

İster sade olsun ister canlı, halı tasarımında seçilen renkler birbiriyle kombinasyon yapılarak harika sonuçlar verebilir. Çalışma alanlarınızda özel desen ve dokuları sayesinde logolu halı ve kilimler, mobilyaların altında bir fon oluşturmaktan çok daha öte, önemli birer tasarım projesi haline gelmiştir.

Dilendiğinde ofislerinizde muhteşem renklerin logo tasarımlı halılara uygulanması çalışan personelin performansını da arttırabilir ve pozitif enerji dağıtabilir.

Logolu halıda renk seçimi, kişinin hayal gücünün sınırları ile doğru biçimde bir çeşitlilik içindedir. Toprak tonları ya da deniz mavisi gibi yalın renkler genellikle sakinleştirici bir etki ya da kurumsal bir kimlik yaratmak için tercih edilir.

Desenlerin duygusal ve pozitif enerji etkisi yetkili kişiler tarafından tespit edilmiştir. Özellikle sağlık sektöründe, kliniklerde kullanılır. Turuncu ve kırmızı gibi etkileyici renkler ise hareketlilik ve canlılık yaratmak için kullanılır. Bu nedenle turizm sektöründe, otellerde, müşterileri motive etmek ve canlandırmak için hep canlı renkler tercih edilir.

İleri teknolojisi sayesinde günümüzün halı tasarımında, birbirinden çeşitli birçok seçenek sunulmaktadır. Halıda görsellik, kalite anlayışını da tetiklemektedir.

Çalışma ortamında bir değişiklik yapma kararı aldıysanız, değişime mutlaka halınızdan başlamalısınız. Bu sayede halıda ister sade ister canlı renkler seçmiş olun, tüm alanın görünümünde bir değişiklik sağlamış olursunuz. golden carpet logo halı hizmetlerinden faydalanın ve çalışma alanınızdaki farklılıkları görün.

Tüm çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize destek sağlarken isteklerinize bağlı olarak dilendiğinde dekorunuzun fotoğrafını halılarınıza uyguluyoruz. Uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile golden carpet farkını yakalayın.

Golden Carpet Logolu Halı Özellikleri

Golden carpet logolu halı sektörünün öncüsü haline gelmiş ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda konseptlerine uygun birçok çalışmaya imza atmıştır. Logolu halı tasarımlarınızda alanınızın ölçülerini bizlere bildirmeniz ve şirket logonuzu bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Size uygun çalışmaları grafiker arkadaşlarımız ile tasarlayarak birçok farklı seçenek sunmakla beraber en iyi ve kalıcı çözümlere yönelik hizmetler sunmaktayız. Logolu halı ürünlerinin yoğun trafiğe maruz kaldığı ortamlarda kullanıldığı düşünülerek, ürünlerimizde toz barındırmayan polyamid ve anti bakteriyel içerikli ürünleri kullanarak sağlığınıza önem vermekteyiz.

Kullanım alanlarında polyamid, anti bakteriyel içeriklerinin yanı sıra, logolu halılarda özel isteklere ve hastalıklara karşı antialerjik içerikli ürünler ile de çalışarak kullanıcılarımızın sağlığına özen göstermekteyiz. Güvenle kullanabileceğiniz logolu halılara bizler ile ulaşın!