TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 
Logolu Yolluk

Kurumsal Logolu Yolluk

Golden carpet kurumsal logolu yolluk çalışmalarında otellere, holdinglere, ofislere, restoranlara ve birçok kuruluşa destek sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda sınırsız renk, desenler kaliteli ve üstün hizmet garantisi ile firmamızca sağlanmaktadır.

Kurumsal logolu yolluklar ile ofisinizin veya çalışma alanınızın çeşitli renklerini sizler belirleyerek, kendi konseptinize uygun çalışmalar yaratabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünler ıslak zeminlerde kaymama olanaklar sağlamakta olup tamamen polyamid içeriklidir.

Üstün özellikli isimli yolluklar çalışma alanlarınıza renk katarken, istenilen ebatlarda tasarlanmaktadır. Yolluklarımız tamamen orjinal ürünlerdir, yıkanabilir ve asla boyalarında atma gibi bir durum söz konusu değildir.

Referanslarımızı kontrol ederek çalışmalarımızı görebilir ve alanınızdaki rakiplerinizin yolluklarını örnek olarak alabilirsiniz.

Yapmanız gereken kurumsal logonuzu bizlere ulaştırarak istediğiniz ebatları bizlere belirtmektir. Uygun fiyatlar ve taksit seçeneklerimizden yaralanarak, kampanyalarımızı kaçırmamanızı dileriz.