TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 

Promosyon Halı Modellerimizle Kurumsal Çözümler Sunuyoruz!

İsimli halı konusunda uzman olan kuruluşumuz sahip olduğu engin tecrübeyi güncel ihtiyaçlarla birleştirerek, en güzel promosyon halı modellerini siz değerli müşterileri için imal etmektedir.

Promosyon Halı modelleri sizlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda özel olarak uzman ekibimiz tarafından tasarlanabildiği gibi, tarafınızca temin edilen bir görsel materyali halının yüzeyine uygulayabilme imkanımız bulunmaktadır.

Promosyon maksadı ile kullanacağınız halının malzemesi firma kurumsalı, markaya özgü logo ya da promosyon olma niteliğini halıya yansıtacak herhangi bir görsel çalışma olabilir.  Üretmiş olduğumuz tüm halı modelleri estetik olduğu kadar kullanışlı ve kalıcı niteliklidir. Halılarımız anti alerjik, bakteri barındırmayan malzemeden üretilmiştir.

İster logolu ister özel resim olsun aramış olduğunuz çözüm bir telefon kadar yakın! Golden Carpet promosyon halı alanında en kaliteli çözümleri en ucuz fiyat ayrıcalığı ile sizlere sunuyor! Halı fiyatları, model seçenekleri ve aklınıza takılan tüm detaylar için 0212 670 36 37 numaralı telefonu arayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!