TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 

Özgün Seçenekler Arayanlar için Promosyon Paspas Modelleri

Özel olarak imal ettiği modeller ile sizlere kurumsal çözümler sunan Golden Carpet,  isimli halı konusundaki engin tecrübesini paspas modellerine yansıtarak siz değerli müşterileri için en kaliteli alternatif promosyon seçenekleri sunmaktadır.

Firma diğer ürün kalemlerinde olduğu gibi siz değerli müşterilerinin tercihleri ve beklentileri doğrultusunda pek çok özel tasarımı promosyon paspasların zemini üzerine taşımakta ya da tarafınızdan temin edilmiş herhangi bir görsel materyali tercih ettiğiniz model üzerine uygulamaktadır.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm promosyon paspas modelleri anti alerjik ve bakteri barındırmayan malzemeden imal edilmiştir. Kalıcı ve pratik nitelikleri barındıran ürünlerimizde paspas çalışması olarak firmanızın kurumsalını, markanın logosunu ve ya promosyon olma niteliğini halıya yansıtacak herhangi bir görsel çalışmayı kullanabilmekteyiz.

İster logolu ister özel resim olsun aramış olduğunuz çözüm bir telefon kadar yakın! Golden Carpet promosyon paspas alanında en kaliteli çözümleri en ucuz fiyat ayrıcalığı ile sizlere sunuyor! Paspas fiyatları, model seçenekleri ve aklınıza takılan tüm detaylar için 0212 670 36 37 numaralı telefonu arayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!