TÜM HALI VE PASPASLARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
 

En Güzel Yat Döşeme Seçenekleri Golden Carpet’ta

Golden Carpet halı ve döşeme konusundaki tecrübesini estetik beklentilerinizle birleştirerek sizlere en güzel yat döşeme seçeneklerini sunuyor.

Tasarımcı kadrosu ile pek çok özel uygulamaya döşeme malzemesinin yüzeyine uygulayabilen kuruluşumuz, diğer döşeme firmalarından farklı olarak tamamı ile sizlerin zevkine uygun alternatif ya da görsel malzemeleri yatınızın dekoruna yansıtıyor.

Tercihinizi bir sembol, herhangi bir resim, logo, hatta kendi resminizden yana kullanabilirsiniz arzu ettiğiniz her seçeneğin halıya işleyerek döşeme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kullandığımız döşeme malzemesi polyemidtir. Anti alerjik ve bakteri barındırmama özelliklerine sahiptir. Estetik ve kullanışlı olmasının yanı sıra kir tutmaz ve kiri göstermezler.

Hangi tip deniz aracı olursa olsun aramış olduğunuz çözüm bir telefon kadar yakın! Golden Carpet yat döşemesi alanında en kaliteli çözümleri size özel ayrıcalıklarla sunuyor! Sunduğumuz seçenekler ve aklınıza takılan tüm detaylar için 0212 670 36 37 numaralı telefonu arayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!